Vajalik tarkvara (lähtuvalt õppematerjalist ning iseseisvatest töödest)

  • Windows 10 platvorm (64-bit)
  • Autodesk Revit (vt installeerimise videot)
  • Autodesk Navisworks Manage
  • Bentley ContextCapture
  • MS Office (ennekõike Excel, kui soovitakse mudelitest genereeritud raporteid vaadata)
  • Lisaks erinevad pluginad, mis vajalikud eelnimetatud tarkvaradele lisaks installeerida (nt: http://apps.autodesk.com). Täpsem info juhendmaterjalides.

ETT0320 taustaga osaleja (lisaks)

Märkus: Autodesk tarkvara tudengi konto loomiseks vajaliku juhendmaterjali leiad Sissejuhatus plokist. Veendu, et lood tudengi konto või omad kommertsligipääsu kõikidele nimetatud toodetele. Juhul kui lood nn demo konto ja mitte tudengi konto, on üldjuhul kõik Autodesk tarkvarad kasutatavad vaid 30 päeva ja seega võid järsku avastada, et ei saa kodutööd tähtajaks esitada, sest litsentsi aeg on saanud ümber. Palun veendu, et sellistel puhkudel varuksid aega, et tudengi konto oleks eelnevalt loodud, sest see ei ole mõjuv põhjus tähtaja pikenduse saamiseks (kõik Autodesk tudengi litsentsid on üldjuhul 1-aastase kehtivusega, seega veendu, et sinu konto ei aeguks semestri jooksul). Enamike tarkvarade juures peaksid kõik failid esmalt alla laadima ja alles seejärel installeerima. Vastasel juhul võib juhtuda, et installeerid tarkvara poolikult ja pead hiljem hakkama seda installeerimist täpsustama, mis on lihtsalt ajakulu. Tarkvarade installeerimisfailid võid alla laadida ka välisele kettale. Pane tähele, et juba failide alla laadimine võib vajada sinu kõvakettalt üsna olulise osa vaba ruumi.

Märkus: Bentley tarkvara installeerimisejuhise leiad Sissejuhatus plokist.

Riistvarale esitatavad nõuded

Tarkvara installeerimiseks vajalik administraatori õiguseid. Nõuded riistvarale leitavad Autodesk veebilehel. Pane tähele, et kursuse enamus tarkvarasid töötab vaid Windows platvormil ning Apple macOS pole toetatud.

*Autodesk InfraWorks tarkvara versioonist

Pane tähele, et Autodesk InfraWorks kasutamiseks pead kasutama oma enda tudengi- ja/või õpetaja kontot. Õppeasutuse konto (eraldi määratav konto loomise hetkel) ei ole toetatud (saad kasutada tarkvara vaid 30 päeva prooviversioonina).

 

Last modified: Thursday, 12 August 2021, 1:47 PM