Vajalik tarkvara (Autodesk installeeritav tarkvara peab olema 2022* versioon)

*Märkus: Autodesk 3ds Max installeeri 2021 versioonina, sest Interactive ei pruugi endiselt olla saadav 2022 versioonile.

Märkus: Autodesk tarkvara tudengi konto loomiseks vajaliku juhendmaterjali leiad Sissejuhatus plokist. Veendu, et lood tudengi konto või omad kommertsligipääsu kõikidele nimetatud toodetele. Juhul kui lood nn demo konto ja mitte tudengi konto, on üldjuhul kõik Autodesk tarkvarad kasutatavad 30 päeva.

Märkus: Autodesk InfraWorks tarkvara juures ei pruugi kõige uuemad versioonid olla tugendi konto alt toetatud. Seetõttu tuleks tarkvara alla laadida oma tudengikonto alt. Oluline on tähele panna, et kui tarkvara pole tugendi konto alt aktiveeritav, siis töötab tarkvara prooviversioonina (30 päeva). Seda aga tuleks vältida, sest kui prooviperiood saab läbi, siis ei saa ka mudeleid redigeerida. Kui aga installeerida mõni varasem versioon (kus InfraWorks on tudengi konto poolt toetatud), siis ei saa jällegi uuemas versioonis tehtud mudeleid avada ning tuleb alustada uuesti.

Märkus: Veendu, et järgid Autodesk tarkvara installeerimise üldjuhist "Juhendmaterjal - Autodesk tudengikonto loomine". Enamike tarkvarade juures peaksid kõik failid esmalt alla laadima ja alles seejärel installeerima. Vastasel juhul võib juhtuda, et installeerid tarkvara poolikult ja pead hiljem hakkama seda installeerimist täpsustama, mis on lihtsalt ajakulu. Tarkvarade installeerimisfailid võid alla laadida ka välisele kettale. Pane tähele, et juba failide alla laadimine võib vajada sinu kõvakettalt vaba ruumi ca 50 GB (kuna installeerida tuleb mitu erinevat tarkvara).

Märkus: Infrakit konto luuakse sulle hetkel kui oled jõudnud vastava mooduli juurde. See tehakse sama e-posti baasil, millega oled ka Moodles registreerinud. 

Riistvarale esitatavad nõuded

Tarkvara installeerimiseks vajalik administraatori õiguseid. Nõuded riistvarale leitavad Autodesk veebilehel. Pane tähele, et kursuse enamus tarkvarasid töötab vaid Windows platvormil ning Apple macOS pole toetatud.

 
  

Last modified: Wednesday, 23 March 2022, 8:46 AM